Verdelers

Verdeelpunten / Distributeurs ( prijzen via de website/webshop zijn steeds op basis van afhaling in hoofdzetel te Oostkamp/Beernem  OF levering vanuit de hoofdzetel via de hoofdzetel)

Agrodieren West-Vlaanderen Verdeelpunten

Agrodieren - 8020 Oostkamp & 8730 Beernem  -   ( Agrodieren Nv Nirolux hoofdzetel)
Lodistraat 108 ( ingang via  106 A ) - 8020 Hertsberge Oostkamp - West-Vlaanderen

Leveren: JA - over geheel Belgie Nederland Frankrijk Duitsland & ...
Afhalen: JA - OOSTKAMP - Beernem

Openingsuren: Maandag t.e.m. zaterdag 9:00-12:00u | 13:30u-18:00u

Telefoon: 050/84 12 00 
Mail: info@agrodieren.be
Mail: info@agrodieren.nl
Website: www.agrodieren.be

 
Agrodieren Oost-Vlaanderen Verdeelpunten

Leveren: JA - op aanvraag (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Afhalen: JA - op afspraak (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Mail: oost-vlaanderen@agrodieren.be

Verdeler worden ? oost-vlaanderen@agrodieren.be


Agrodieren Antwerpen Verdeelpunten

Agrodieren - 2530 Boechout
Leveren: JA - op aanvraag
Afhalen: JA - op afspraak
Mail: boechout@agrodieren.be

Agrodieren - 2960 Brecht
Leveren: JA - op aanvraag
Afhalen: JA - op afspraak
Mail: brecht@agrodieren.be

Agrodieren - 2230 Herselt
Leveren: JA - op aanvraag
Afhalen: JA - op afspraak
Mail: herselt@agrodieren.be

Agrodieren - 2240 Geel
Leveren: JA - op aanvraag
Afhalen: JA - op afspraak
Mail: geel@agrodieren.be

Agrodieren Antwerpen - overige regio's

Leveren: JA - op aanvraag (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Afhalen: JA - op afspraak (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Mail: antwerpen@agrodieren.be

Verdeler worden ? antwerpen@agrodieren.be

 

Agrodieren Henegouwen Verdeelpunten

Agrodieren - 7911 Frasnes-lez-Buissenal
Leveren: JA - op aanvraag
Afhalen: JA - op afspraak
Mail: frasnes-lez-Buissenal@agrodieren.be

Agrodieren Henegouwen - overige regio's

Leveren: JA - op aanvraag (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Afhalen: JA - op afspraak (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Mail: henegouwen@agrodieren.be

Verdeler worden ? henegouwen@agrodieren.be

 
Agrodieren Vlaams-Brabant Verdeelpunten

Leveren: JA - op aanvraag (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Afhalen: JA - op afspraak (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Mail: vlaams-brabant@agrodieren.be

Verdeler worden ? vlaams-brabant@agrodieren.be

 
Agrodieren Limburg Verdeelpunten

Leveren: JA - op aanvraag (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Afhalen: JA - op afspraak (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Mail: limburg@agrodieren.be

Verdeler worden ? limburg@agrodieren.be

 

Agrodieren Waals-Brabant Verdeelpunten

Leveren: JA - op aanvraag (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Afhalen: JA - op afspraak (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Mail: waals-brabant@agrodieren.be

Verdeler worden ? waals-brabant@agrodieren.be

 

Agrodieren Brussel Verdeelpunten

Leveren: JA - op aanvraag (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Afhalen: JA - op afspraak (meldt Uw postcode-producten-aantal)
Mail: brussel@agrodieren.be

Verdeler worden ? brussel@agrodieren.be

 

Agrodieren Wallonie Distributeurs

Livraison: QUI ( Votre code postal - produits - quantites ?)
Mail: wallonie@agrodieren.be

Interet de distributeur ? wallonie@agrodieren.be

 
Agrodieren Luxembourg Distributeurs

Livraison: QUI ( Votre code postal - produits - quantites ?)
Mail: luxembourg@agrodieren.be

Interet de distributeur ? luxembourg@agrodieren.be


Agrodieren (NL) Verdeelpunten

Agrodieren - NEDERLAND

Leveren: JA - op aanvraag over geheel NL
Mail: info@agrodieren.nl
Website: www.agrodieren.be

Belgie

West-Vlaanderen

Agrodieren BE8020 Hertsberge Oostkamp (NV Nirolux hoofdzetel) Herstberge Oostkamp 8020
  • Lodistraat 108 ( Ingang via oprit Lodistraat 106 A )
  • Leveren: Ja - Over geheel België & Nederland & Luxemburg & Frankrijk & ...
  • Afhalen: Ja - Op afspraak via magazijn Hoofdzetel te BE8020

Verdeler worden? info@argodieren.be

Agrodieren BE8730 Beernem Verdeelpunt - Beernem 8730
  • Wellingstraat 109
  • Leveren: Ja - Leveren over heel België & Nederland & Luxemburg & Frankrijk & ...
  • Afhalen: Ja - Winkel & Afhaalpunt : Maandag tot en met Zaterdag - Openingsuren : 09:00-12:00u | 13:30u-18:00u | Gesloten op Zondagen

Verdeler worden? info@agrodieren.be

Oost-Vlaanderen

Antwerpen

Henegouwen

Vlaams-Brabant

Limburg

Waals-Brabant

Brussel

Wallonie

Luxemburg

Frankrijk

Nederland